رقص قلم
@mrjackson
طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

خدمات طراحی سایت – خدمات حرفه ای وب سایت

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا امروزه هر کسب و کاری به یک سایت نیاز دارد؟ پیشرفت تکنولوژی و افزایش خریدهای اینترنتی، هر کسب و کاری را مجاب نموده است که از خدمات طراحی سایت استفاده کند تا بتواند از طریق گشتره جهانی اینترنت به فروش بالایی برسد. کانون آگهی و تبلیغات رقص قلم آمادگی دارد تا با داشتن کادری جوان و متخص و با تلفیق دانش و هنر،  خدمات طراحی سایت، تبلیغات اینترنتی و برنامه نویسی کامپیوتر و موبایل را به مشتریان عزیز خود ارائه می کند. هدف ما کسب رضایت تمامی مشتریان با ارائه خدمات با کیفیت و منحصر به فرد می باشد.

خدمات طراحی سایت چیست؟

کلیه فرآیندهایی که از صفر تا صد برای طراحی انجام می شود را خدمات طراحی سایت گویند. این خدمات شامل کارهای مختلفی است که هر کدام نیازمند برنامه ریزی و استراتژی دقیق و خاص می باشد.

ما به شما اطمینان می دهیم کلیه این فرآیندها با استفاده از بهترین نیروهای متخصص در این حوزه انجام میگردد.

خدمات طراحی وب سایت شامل چه مواردی می شود؟

 همانطور که گفتیم خدمات طراحی شامل فرآیند های مختلفی است. زمانی که شما یک سایتی را برای فروشگاه و کسب وکار خود ایجاد می کنید، کار شما در اینجا تمام نمی شود و باید آن را سایت را به اصطلاح زنده نگه دارید.

نهایی شدن طراحی وب سایت برای ما پایان کار نیست بلکه ما با ارائه خدماتی دیگر به مشتریان خود، باعث جلب رضایت بیشتر آن ها شود. این خدمات شامل:

طراحی سایت

طراحی انواع سایت براساس اصول سئو و از صفر و به صورت کدنویسی از خدمات تخصصی ما می باشد که توسط تیم مجرب کانون رقص قلم انجام می شود. هدف تیم ما این است که تلاش کند با توجه به نوع کسب وکار مشتریان و نیاز آن ها، یک طرح وب سایت حرفه ای کاملا تخصصی و بهینه شده و منطبق بر اصول سئو را برای شما ایجاد نماید.

تولید و مدیریت محتوا

یکی از مواردی که شما به راحتی می توانید مشتریان زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید، تولید محتوا جدید و ناب می باشد. در الگوریتم های جدید گوگل، امروزه توجه ویژه ای به این موضوع گردیده است و امتیاز ویژه داده می شود. تولید محتوا براساس اصول سئو و کاربرپسند یکی از خدمات جانبی رقص قلم است که به صورت تخصصی انجام می شود.

ما به غیر از تولید محتوای متنی، به تولید محتوای گرافیکی، ویدئو، عکس، اینفوگرافیک و غیره می پردازیم. چونکه معتقدیم یک شرکت موفق باید در تمامی عناصر محتوا به خوبی عمل کند.

به روز رسانی سایت

بعضی از شرکت ها یا فروشگاه ها به دلیل نداشتن وقت کافی، برای عملیات به روز رسانی شخصی را استخدام می کنند. متاسفانه مشاهده شده است که بعضی از این اشخاص به دلیل نداشتن آشنایی با مفاهیم سایت و سئو، باعث افت رتبه آن شده اند.

به روزرسانی سایت که شامل قراردادن مطالب جدید، محصولات جدید، خبرها و غیره است، نیازمند رعایت اصول اولیه سایت و سئو است. این کار که یکی از خدمات طراحی وب سایت به صورت تخصصی توسط متحصصین رقص قلم انجام می شود.

پیشتیانی سایت

پشتیبانی سایت، که شامل رفع ایرادات آن از کدنویسی گرفته تا هاست به صورت کاملا تخصصی و با تیم مجرب این حوزه در رقص قلم انجام می شود. این خدمت تا یک سال به صورت رایگان است و بعد براساس مقدار هزینه طراحی وب سایت، درصدی به صورت سالیانه دریافت می گردد.

رقص قلم را در اینستاگرام دنبال کنید…